Přehled kurzů: španělský jazyk

Podmínky plateb, změny a rušení hodin

Platba u kurzů min. 3 měsíce dopředu. Individuální lekce min. 1 měsíc dopředu.

Storno poplatek 50 % z neodučených hodin. V případě zrušení hodiny méně než 24 hodin předem, se platba nevrací. Přesuny a náhrady hodin vždy na dohodě.

Individuální výuka

Platba předem minimálně 1 měsíc.

Pokud jste vyzkoušeli všechny možné kurzy a žádný Vás neoslovil, chcete individuální přístup či jsou Vaše časové možnosti velmi omezené, potom je vhodné domluvit se na soukromých lekcích.

Cena je smluvní. Platba vždy na měsíc dopředu. 

Čas

po dohodě

Mluvnice

dle dohody

Témata

dle dohody

Věk studentů

15-99

Vyučující

Ivanka

Cena

250–400 Kč/60 minNapište nám, který jazyk by vás zajímal (obě položky jsou povinné)


Zajímá vás, co je na obrázku?

Město umění a věd ve španělské Valencii

Město umění a věd (Ciutat de les Arts i les Ciències) je reprezentativní národní muzeum ve španělské Valencii, vybudované v letech 1991-2005. Tento projekt je dílem architekta Santiaga Calatravy. Patří k jeho největším a nejsložitějším dílům a stalo se symbolem města Valencia.

Planetárium (L’Hemisferic)

Dokončené bylo v roce 1998. Tvarem připomíná obrovskou lasturu vystupující z vodní plochy o rozměrech 1300 x 200 m. Odrazem ve vodě a znásobenou velikostí se mění na lidské oko, uvnitř kterého kopule kina IMAX představuje zorničku chráněnou monumentálním „víčkem“ z ocele a skla o průměru 32 m, které se podle potřeby otvírá a zavírá. Tím reguluje proudy návštevníků směřujících dovnitř. Uvnitř je počítačem ovládaný systém astronomické projekce, který ukazuje celou nebeskou oblohu a její tělesa na ploše o průměru 24 m se sklonem 30o. Nespočetné možnosti osvětlení, barev a pohybů umožňuje vytvořit zcela výjimečné představení s využitím nekonečného množství speciálních efektů na dokreslení astronomických jevů. K tomu slouží navíc 48 diaprojektorů , čtyri videoprojektory a nejnovější akustický systém. Do chodby ve spodním podlaží lemovaném arkádou s betonovými oblouky, která podepírá střechu, byly umístěny prodejny, restaurace a další služby.

další info | Wikipedie

design and code © 2012 VosK