Ohlasy studentů

Výborná výuka mimo učebnu

Je mi již přes padesát let a loni jsem se rozhodla, že by vůbec nebylo k zahození naučit se alespoň základy anglického jazyka, abych se dokázala pomocí jednoduchých vět domluvit.

Osud mi přihrál mladičkou lektorku Lucii Materna a musím říci, že to je přesně ten typ vyučujícího, který mně maximálně vyhovuje. I když jsem se častokrát nestihla připravit na hodinu tak, jak by bylo potřeba, nikdy mi to nedala najevo a trpělivě vše znovu opakovala, aby se mi v mé hlavě alespoň nějaké slovíčko udrželo. Dále mi moc vyhovují její učební metody. K zapamatování řady slovíček má nejrůznější slovní pomůcky. Výborná byla výuka mimo učebnu, kdy jsem šli na procházku do parku. Lehce jsem si zapamatovala slovíčko daisy, neboť se mi okamžitě promítne, jak Lucka drží v ruce sedmikrásku. A takových to příkladů bych mohla uvést daleko více.

Neméně důležité je, že Lucka klade velký důraz hlavně na mluvení a rozšiřování slovní zásoby. V jejích hodinách si stále dokola opakujeme nejrůznější situace, se kterými se můžeme setkat.

Tímto svým příspěvkem bych Lucii Materna chtěla doporučit všem, kdo by se chtěl od základů naučit nebo jen zdokonalit v anglickém jazyce.

Alena Minaříková, Mělník

Firemní reference


Napište nám, který jazyk by vás zajímal (obě položky jsou povinné)


Zajímá vás, co je na obrázku?

…tolikrát jsi člověkem,“ říkala vždycky maminka.

Ahoj, já jsem Medinka. Tedy celým jménem Media Blancanegra. Víte, to znamená španělsky černobílá. Anglicky by se to řeklo asi takhle: Halfling Black&White. Ale na učení je tu moje panička. Ta toho umí anglicky a španělsky mnohem víc než já. A ráda vás to naučí. Zatím na viděnou, jestli se přihlásíte do některého kurzu, určitě se spolu potkáme. Haf, vlastně howgh!

design and code © 2012 VosK