Přehled kurzů: anglický jazyk

Podmínky plateb, změny a rušení hodin

Platba u kurzů min. 3 měsíce dopředu. Individuální lekce min. 1 měsíc dopředu. 

Storno poplatek 50 % z neodučených hodin. V případě zrušení hodiny méně než 24 hodin předem, se platba nevrací. Přesuny a náhrady hodin vždy na dohodě.

Minikurzy

Konverzační lekce v kruhu přátel, kapacita kurzu jsou 4 lidé. Malý počet studentů dovoluje individuálnější přístup, více mluvení a pružnost v náplních lekcí. Výběr lekcí je v případě uzavřených skupin (těch které přijdou již jako hotové) částečně na studentech. Velice vhodné jako příprava na maturitu, příprava na dovolenou do zahraničí, ale i pro všechny ostatní, kteří jsou dychtiví po znalostech.

Kurz – počátek uvedený u jednotlivých kurzů, u nové skupiny začátek po naplnění kapacity, lze začít i ve dvou (cena se liší).

Vyučující

Lucie


Minikurz - mírně pokročilí II

Úroveň

B1

Termín

Kurz končí na konci června, další začátek od září

Čas

18:30 - 19:45

Věk studentů

15+

Vyučující

Lucie

Cena

1495 Kč při počtu 4 účastníků/ 1994 Kč při počtu 3 účastníků (13 lekcí)


Minikurz – pokročilí

Kurz zatím probíhá se stálými studenty. 

Termín

Čas

pondělí 18:00–19:30

Věk studentů

15+

Vyučující

Lucie


Partner English

Máte partnera, který je na podobné úrovni jako vy? Chcete se učit s kamarádkou, babičkou, sestrou nebo kolegou z práce? Přihlaste se na Partner English, výběr témat a náplň hodin bude přizpůsobena vašim potřebám. Termín na vyžádání.

Vyučující

Lucie, Ivanka

Cena

od 330Kč/60 min pro oba


Individuální výuka

Platba předem minimálně 1 měsíc.

Pokud jste vyzkoušeli všechny možné kurzy a žádný Vás neoslovil, chcete individuální přístup či jsou Vaše časové možnosti velmi omezené, potom je vhodné domluvit se na soukromých lekcích. 

Cena je smluvní. Platba vždy na měsíc dopředu. 

Mluvnice

dle domluvy

Témata

dle domluvy

Vyučující

Lucie, Ivanka

Cena

280 - 400 Kč/60 min


Firemní výuka

Máte-li zájem o výuku jednotlivců nebo skupin ve Vaší společnosti, kontaktujte mne prosím o domluvení termínu konzultace případně ukázkové hodiny. Dosavadní zkušenosti viz Reference.

Mluvnice

dle domluvy

Témata

dle domluvy

Vyučující

Lucie

Cena

mírná, obsluha vzornáNapište nám, který jazyk by vás zajímal (obě položky jsou povinné)


Zajímá vás, co je na obrázku?

Londýnské oko

Londýnské oko, anglicky London Eye (oficiální označení British Airways London Eye, někdy také označováno Millennium Wheel, tedy Kolo tisíciletí) je největší vyhlídkové kolo na světě od roku 1999. Je vysoké 135 m a stojí na západním okraji Jubilee Gardens na jižním nábřeží řeky Temže v Londýnském obvodu Lambeth mezi Westminsterským a Hungerfordským mostem. Sousedí s County Hall a na druhém břehu Temže stojí Ministerstvo obrany ve Westminsteru.

Autory návrhu kola byli architekti David Marks, Jule Barfieldová, Malcolm Cook, Mark Sparrowhawk, Steven Chilton a Nic Bailey. Britové vytvořili hlavní otáčecí část, konstrukce vlastního kola vznikla v Holandsku, hřídel a náboj kola byla vyrobena v České republice, ložisko, na kterém se kolo otáčí, bylo vyrobeno v Německu, kabiny pro cestující vznikly ve Francii a lana jsou z Itálie.

Wikipedie

Horse Guards Parade

Horse Guards Parade je velké přehlídkové prostranství ve Whitehallu v centru Londýna. Původně to bylo kolbiště Whitehallského paláce, kde se v době Jindřicha VIII. konaly rytířské turnaje. Bylo také místem každoročních oslav narozenin Alžběty I.

Tato oblast byla používána pro přehlídky a jiné reprezentativní události od 17. století. Každý rok se zde odehrává velkolepá přehlídka na oslavu královniných narozenin - Trooping the Colour.

Wikipedie

design and code © 2012 VosK